środa, 25 lipca 2012

Szkoła Fotografowania

Jeśli robisz zdjęcia, ale nie za bardzo Ci to wychodzi, jedynie Twoja mama mówi, że są "ładne", a Twoja ambicja krzyczy Ci, że to jeszcze nie to - posłuchaj.

Jeśli chcesz zostać artystą chmurnym i niekomercyjnym koniecznie kup aparat HOLGA, on to sprawi, że Twoje zdjęcia nabiorą potężnego artyzmu, mgiełki tajemnicy i no co tu dużo kryć - geniuszu. Aparatem Holga (prod. w Hong Kongu) należy fotografować obojętnie co, jednak dobrze sprawdzają się takie tematy jak: samotne drzewo w bezkresnym polu, śmietnik, kot na tle śmietnika, ptactwo na tle śmietnika, ptactwo w gałeziach samotnego drzewa w bezkresnym polu, popsute lalki obok śmietnika, oraz nieszczęśliwi ludzie - staruszki, osmarkane dzieci i pijacy.

Jeśli natomiast chcesz zostać artystą GLAMOUR koniecznie kup aparat Hasselblad. Kosztuje więcej ale robi wyraźniejsze zdjęcia (niektórzy mówią, że najwyraźniejsze). Aparatem Hasselblad (prod. w Szwecji) fotografujemy bardzo, bardzo chude modelki, bez śmietnika tudzież nieszczęśliwego człowieka w kadrze. W sumie mając aparat Hassel (tak mówią zawodowcy) nie jest konieczne robienie samych zdjęć, gdyż aparat sam z siebie jest dziełem sztuki, a Ty jako jego posiadacz jesteś jego PANEM. Kolejne porady niebawem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz